O nas

Kolejna udana wyprawa do Laosu i Tajlandii, kolejne nowe wrażenia.
Kolorowe obrazy wciąż migotały im w pamięci. Przysiedli w kuchni, wspominając warsztaty kulinarne, w których uczestniczyli w Laosie.
Już nie mogli się doczekać, by sprawdzić nowe umiejętności w domu.
A może by tak podzielić się tym doświadczeniem z szerszym gronem?
Ta myśl spadła jak grom z jasnego nieba, ale właśnie takie pomysły są najciekawsze.
Pochodzą z potrzeby serca, są wyrazem pasji, a co za tym idzie – muszą się udać.
W ten sposób zrodził się pomysł na pierwszą w Polsce restaurację tajsko-laotańską. Dania komponowane z artystyczną finezją przez tajskich kucharzy od pierwszych dni otwarcia Lao Thai cieszą się dużą popularnością gości, którzy rozsmakowują się w egzotycznych daniach, podziwiają ich koloryt i oczyma wyobraźni przenoszą się na daleki wschód.

o-nas940x960

Zapisz

KUCHNIA

Wyobraź sobie połączenie owoców tamaryndowca, mango i palmy kokosowej
w towarzystwie aromatycznych owoców morza, delikatnych mięs i ryb, a natychmiast przeniesiesz się w krainę smaków Laosu i Tajlandii.
Ta kolorowa wędrówka może zacząć się i skończyć na gdańskiej starówce. To tu, nad samą Motławą, rodzimi tajscy kucharze zabierają naszych gości
w pełną doznań kulinarną podróż.

Zapisz

FILM

zajrzyj do nas

NEWSY i PROMOCJE

Bądź na bieżąco.

Lao Thai – restauracja tajsko-laotańska

ul. Targ Rybny 11, 80-838 Gdańsk

KONTAKT Z NAMI

Chętnie pomożemy.

Chcesz zorganizować nietuzinkowy catering? Zaskoczyć swoich gości pokazem livecooking w wykonaniu tajskiego kucharza?
A może po prostu masz pytanie odnośnie naszego menu lub godzin otwarcia?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.


Kontaktując się z nami poprzez naszą stronę www, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Lao Thai (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.