Wyobraź sobie połączenie owoców tamaryndowca, mango i palmy kokosowej w towarzystwie aromatycznych owoców morza, delikatnych mięs i ryb,
a natychmiast przeniesiesz się w krainę smaków Laosu i Tajlandii.
Ta kolorowa wędrówka może zacząć się i skończyć na gdańskiej starówce.
To tu, nad samą Motławą, rodzimi tajscy kucharze zabierają naszych gości
w pełną doznań kulinarną podróż.

Nasza restauracja została wyróżniona międzynarodowym certyfikatem Thai Select. Jest to certyfikat jakości przyznawany z inicjatywy Rządu Królestwa Tajlandii, świadczący o utrzymywaniu wysokich standardów i oryginalności tajskiego jedzenia. Jest to także gwarancja gościnności i atmosfery restauracji.

o-nas940x960

GALERIA

FILM

zajrzyj do nas

WSPOMNIELI O NAS

NEWSY i PROMOCJE

Bądź na bieżąco.

Lao Thai – restauracja tajsko-laotańska

ul. Targ Rybny 11, 80-838 Gdańsk

KONTAKT Z NAMI

Chętnie pomożemy.

Chcesz zorganizować nietuzinkowy catering? Zaskoczyć swoich gości pokazem livecooking w wykonaniu tajskiego kucharza?
A może po prostu masz pytanie odnośnie naszego menu lub godzin otwarcia?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.


    Kontaktując się z nami poprzez naszą stronę www, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Lao Thai (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.