REZERWACJE

Zarezerwuj stolik.

  Uprzejmie informujemy, że dla grup od 6 osób doliczany jest serwis kelnerski w wysokości 10% rachunku.

  Rezerwując miejsce poprzez naszą stronę www, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Lao Thai (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

  GALERIA

  NEWSY i PROMOCJE

  Bądź na bieżąco.

  Lao Thai – restauracja tajsko-laotańska

  ul. Targ Rybny 11, 80-838 Gdańsk

  KONTAKT Z NAMI

  Chętnie pomożemy.

  Chcesz zorganizować nietuzinkowy catering? Zaskoczyć swoich gości pokazem livecooking w wykonaniu tajskiego kucharza?
  A może po prostu masz pytanie odnośnie naszego menu lub godzin otwarcia?

  Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.


   Kontaktując się z nami poprzez naszą stronę www, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Lao Thai (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.